Posts tagged: události

Vánoce ve FarmVille

Možná se ptáte, proč píšu na začátku listopadu o Vánocích, když vlastně ještě ani neskončil Halloween. Je to prosté, čas letí jako voda, tak proč si s malým předstihem trochu nezaspekulovat, jak budou Vánoce ve Farmville vypadat.

Možná si pamatujete předchozí svátek v roce 2009. Na farmu jste si umístili vánoční stromek a přátelé vám mohli posílat vánoční dárky. V těch jste potom mohli najít ty nejobyčejnější předměty jako např. různé slepice, ale i takové, které byste jinak vůbec nezískali. Takže šlo o příjemné zpestření, ale i vítanou možnost, jak získat zajímavé předměty.

Jak tomu bude letos? Dá se očekávat, že bude pro hráče připraveno ještě více, než v loňském roce. Měli bychom se tedy dočkat toho, co loni, a ještě něčeho navíc. Co to bude? Můžeme spekulovat o vánočních soutěžích, nových sběratelských předmětech i bonusech pro zisk placené měny. Uvidíme!

Halloween

Ve FarmVille právě probíhá Halloween. Dostupné jsou speciální, k Halloweenu se vážící předměty a sběratelské kousky.

Halloween bude ve hře probíhat až do 8. listopadu, do té doby máte šanci získat alespoň některé ze speciálních předmětů, které později již dostupné nebudou.

WordPress Themes