Tipy do hry

Chcete-li mít tu nejlepší farmu, kterou se můžete pochlubit přátelům i lidem na internetu, a na kterou budete moci být skutečně pyšní, je vhodné znát nejrůznější triky a způsoby, jak hrát FarmVille.

  • Sežeňte co nejvíce sousedů. Pokud vaši přátelé FarmVille nehrají, vězte, že aby byli vašimi sousedy, stačí hru jednou spustit, a pak už sousedy zůstanou, alespoň do počtu.
  • Pokud máte stále příliš málo sousedů, můžete si přidat cizí hráče FarmVille. Ale pozor, tito lidé pak mají kompletní přístup k vašemu profilu a osobním údajům.
  • Chcete – li rychle co nejvyšší úroveň a co největší a nejbohatší farmu, hrajte hru často. Není třeba hrát dlouhou dobu, důležité je držet interval mezi přihlašováním do hry co nejnižší. Tak můžete sázet rychle rostoucí plodiny, které se vyplatí, a zároveň se postarat o připravené zvíře hned, jak je to možné.
  • Rozmyslete si, jakou část farmy chcete obětovat předmětům, které mají pouze dekorační funkci, a jakou část farmy skutečně využijete pro sázení plodin, stromy a zvířata.

WordPress Themes