Cheaty ve FarmVille

V prvním článku na přání se podíváme na cheaty ve hře Farmville. Naneštěstí to s nimi není tak úplně jednoduché, něco pro vás přesto stejně máme!

FarmVille a cheaty

Vzhledem k tomu, že je Farmville multiplayerová sociální hra a navíc free to play, klasické cheaty v ní nenajdete. Zaprvé kvůli tomu, že cheatování je něco, co do hry více hráčů nepatří. Zadruhé, a to si trochu protiřečí s tím prvním, ve hře v podstatě cheaty jsou – stačí zaplatit a koupit si tu mince, tu lepší předměty. A proto si Farmville na klasické cheaty nehraje. Není však vše ztraceno!

Je několik principů, které můžete využívat, abyste si při hraní trochu pomohli. Už jsme o něčem psali ve články Tipy do hry, ze kterého připomeneme hlavně potřebu mít co nejvíce sousedů, takže stojí za zvážení hraní na speciálním účtu (což Facebook oficiální zapovídá a zároveň toleruje). Jsou tady ale ještě další triky, z nichž některé opravdu hraničí s cheatováním.

Farmville triky

  • Hledejte vzácná zvířata, jako je černá ovce poskytující černou vlnu, hnědá kráva nabízející čokoládové mléko, kachna s peřím a další. Jejich vzácnost je vyvážena velice ceněnou produkcí.
  • Chcete-li urychlit akce prováděné na farmě, „uvězněte“ svou postavu tak, aby se po farmě nemohla pohybovat. Bude pracovat mnohem rychleji! Uděláte to třeba tak, že kolem postavy postavíte ze všech stran plot, za který se pak nedostane. Díky tomu bude orání, setí, zalévání i sklízení probíhat opravdu instantně.
  • Pro rychlejší vyexpení se dá použít nakupování některých předmětů. Třeba za balík slámy dáte 100 mincí a dostanete 5 zkušenostních bodů, což je slušný poměr cena/výkon. Takto můžete získávat zkušenostní body poměrně snadno, aniž byste museli něco opravdu dělat. Spočítejte si, co se vám zrovna vyplatí nejvíce, a jděte do toho. Kalkulačka se u Farmville opravdu hodí!
  • Řekněte si svým sousedům o to, aby vám posílali dárky. Možná se vám zdá, že když vám polovina z vašich 100 sousedů pošle za den jen 1 dárek, tak je to málo, ale za rok takhle dostanete 18250 dárků, v přestupném roce dokonce 18300! A to už se pak opravdu nasbírá…

WordPress Themes